Afiş - Poster

Afiş - Poster

AFİŞ – POSTER

 

Hedef kitlenize nokta atışı yaparak tanıtımda bulunmak istiyorsanız bunun mutlaka uzun ya da kısa bir süre içerisinde yapılması gerekir. İşte afiş firmanızın ürününüzün genel olarak tanıtımında yardımcı olabilecek en önemli reklam aracı olarak bilinmektedir. Afişler kullanım alanlarına göre farklılık gösterebilir bunun içinde uygulanma şekli birbirinden farklı olacaktır. Alışveriş ve fuar alanlarına uygun şekilde tasarlanmış bir afişle birlikte ürün ya da hizmetlerinizi tanıtmak için insanları kendi standınıza doğru çekebilirsiniz bu da iyi bir planlamayla birlikte yeni müşterilerinize ulaşabilme imkanı sağlayacaktır.
AFİŞ NASIL OLMALIDIR?
Afişte fotoğraf çok önemlidir. Bunun için çekimlerin işini bilen birileri tarafından profesyonelce yapılması gerekir. İşin ikinci bölümü ise sizin sloganınız olacaktır. Çünkü insanlar görselle birlikte direk olarak slogana bakar ve bulduğunuz slogan ne kadar ilgi çekici olursa insanların size yönlenmesini o kadar çabuk sağlarsınız. Örneğin kampanyanız, indiriminiz bu konuda mutlaka vurgulanmalıdır. 
Afişin tasarımı yapılırken mutlaka albenisi de göz önünde bulundurulmalı ve kendisine baktırmalı. Son olarak ise afişinizin üzerindeki bilgilerin eksiksiz ve tam olması gerekir. 
AFİŞ TASARIMI VE BİZ
Afiş tasarımları bize tamamen hazır olarak gelebildiği gibi grafik aşaması da yapılabilmektedir. Baskı sırasında renkler önemlidir. Bunun için basım aşamasındayken müşterilerimiz durumu inceleyebilir ve üretim sahasında da bulunabilir. Afişler firmamız bünyesinde ve profesyonel dijital baskı makinelerinde yapılır ve tasarımın aynısı afiş haline getirilir. Biz firma olarak tasarımından basımına kadar olan süreçte daima sizin yorumlarınızı alıyor ve kafanızdaki tasarımın ortaya çıkması konusunda elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için önemli bir konudur ve bu memnuniyetle birlikte iyi bir tasarımın ortaya çıkmış olması size daha fazla müşteri kazandıracaktır.