Sıfırla
Kategoriler

Davetiyeler

Davetiyeler

DÜĞÜN DAVETİYESİ
Düğünler özel günleriniz dolayısıyla özel günlerinizde davet edeceğiniz insanlarda sizin için özel olanlardır. Bu nedenle bu insanlara sizin için özel olduklarını hissettirmeniz gerekiyor. Düğün davetiyesi ise bu noktada onların sizin düğününüze katılmaları için duyurduğunuz en önemli mektuplardır. Davetiyeler özel olarak tasarlanmış olduğu için bir anlamda kişiye özeldir. Dış tasarımı isterseniz sizin isteğiniz doğrultusunda hazırlanır isterseniz hazır olan bir tasarımın üzerindeki mesaj ve bilgileri düzenleyerek satın alabilirsiniz. Kaliteli kağıtlara basıldıktan sonra uygun bir hale getirilen düğün davetiyesi kimi, ne zaman, nereye davet ettiğinizi de bilmenizi sağlayacaktır. 
Firma olarak izin için en güzel düğün davetiyesi modellerini hazırlıyor ve düğünüzüz öncesinde davetlilerinizi haberdar etmek için size ulaştırıyoruz.
DÜĞÜN DAVETİYESİ ÖZELLİKLERİ
Davetiyelerin özelliği netlik içermesidir. Bunun içinde üzerindeki mesajın ve bilgilerin net ve kısa olması gereklidir.
Ne şekilde bir düğüne davet edildiğinin belirtilmesi önem arz eder. Örneğin yemekli ve kaç kişi katılacağı gibi.
Davetlilerin katılacağı yer, zaman ve tarih 
Davetiye özelliği fiyatıyla da değişiklik gösterecektir. Bunun için davetiyenin türüne göre özel olarak hazırlanmış kağıtlara basılır ve üzerindeki yazı da aynı kalitede yükseltilir.
Davet eden kişilerin isimleri mutlaka yazılmalıdır
İsteğe göre telefon numarası yazılabilir.
Metinler açık ve Türkçeye uygun olarak yazılmalıdır.
Davetlileriniz için mekanın adres bilgileri eksiksiz ve açık bir şekilde belirtilmek zorundadır.
Düğün davetiyesi seçerken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de renklerdir. Eğer ki düğününüz belli bir konsept ve renkler üzerinden gerçekleşecekse bu durumda davetiyenizin renklerini de ona göre ayarlamanız önemlidir. 
ÖZEL BÖLÜMLER
Bazı düğünlerin yemekli olduğu biliniyor. Bunun içinde davetiyede özel bir bölümde kaç kişilik olduğu, çocuk getirilip getirilmeyeceği ya da özel bir giyim tarzı olup olmayacağı belirtilebilir.

Göster:
Sırala:
4006 DAVETİYE MODELLERİ 2 9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübita..
0,00TL
4006 fuarları davetiye modelleri9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübitak b..
0,00TL