Sıfırla
Fiyat Aralığı
Model Seçin
Kupa Modeli
Whatsapp Sipariş

Kişiye Özel Kupa Bardak

Kişiye Özel Kupa Bardak

 

Kişiye Özel Kupa Bardak Modelleri

Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerine istediğiniz resim leri ve yazıları yazdırabilir sevdiklerinize çok güzel bir hediye olarak verebilirsiniz

Kişiye Özel Hediyeler 


Birisinden hediye almak herkesi mutlu ve memnun eder. Özellikle de hediye aldığınız kişi sevdiğiniz bir insansa o zaman size gelen hediyenin de anlamı o kadar büyük olur. Hediye alan kadar verenin de önemi elbette ki büyük bunun için sevdiğiniz ve değer verdiğiniz bir insana kişiye özel hediye almak her zaman sizi özel yapacaktır. İnsanlar kendilerine hediye edilmiş olan bir armağanı uzun yıllar boyunca saklamak isterler ve bu onların hayatlarında önemli bir yer teşkil eder eğer ki siz kişiye özel bir hediye almışsanız o zaman anlam tam olarak karşılığını da bulmuş olacaktır. Peki, kişiye özel hediyeler nelerdir özelliği nedir? Derseniz bunu da şu şekilde açıklayabiliriz. Bu hediyelerin önemi özel tasarım olmasından kaynaklanır. Yani bir benzeri kesinlikle olmaz saklayan kişi ömrü boyunca hediyeyi gördüğü zaman sizi hatırlar ve hiçbir şekilde unutmaz. Bu tür hediyelerin verileceği kişiler özeldir bunun içinde hediye özenli bir şekilde seçilir. Titiz bir şekilde seçim sonrasında bazen amaç güdülerek hediyenin bir anlam içermesi sağlanmış olur. Örneğin sevdiğiniz insana sevgililer gününde özel ona özel bir hediye aldığınız da sevginizi net bir şekilde ifade edersiniz. Üstelik bu ifade ömür boyunca da devam edecektir. Bunun içinde çok etkili demek yerinde olacaktır.  
 

Kişiye özel hediye Örneği
 

Kişiye özel hediyeler denildiğinde kapsam çok geniş bir alanı ele alıyor. Bunun içinde öncelikli olarak yapılması gereken alacağınız hediyenin anlamının ne olacağı ya da sürekli olarak kullanıp kullamayacağı. Bazı özel hediyeler vardır günlük hayat içerisinde de kullanılabilirken bazılarının yalnızca süs olarak bir köşede durması gerekir. İster günlük hayatta isterseniz de saklayabileceğiniz bir hediye olan kupa bardak burada ilk dikkati çeken ürünlerden olarak bilinir. Beyaz kupa bir bardağın üzerine olmasını istediğiniz bir yazı ya da resmin basılmasıyla bu bardağın artık kişiselleştirilmesini sağlıyorsunuz. Bardak üzerinde örneğin isim olabilir ya da ona ne kadar değer verdiğinizi gösteren bir kalp bir resim kısacası burada olması gereken şeyi siz belirliyorsunuz ve bu sadece sizin tasarımınızla sizin hediyeniz ve o kişiye özel bir hale dönüşüyor. Kupa bardağınızı yalnız sevgiliniz ya da eşiniz için değil arkadaşınız, dostunuz ya da değer verdiğiniz bir insan için tercih edebilirsiniz. 
İşin farklı tarafına baktığımız zaman ise dünya üzerinde özel günlerin sayısı çok fazla bunun içinde dünya sevdiği insanlara özel hediyeler sunmak istiyor. Standart bir nitelikten uzak olan ve seçilen bir ürünle sizi onun gözünde farklı bir konuma getirebiliyorsunuz. Üstelik çok basit bir şekilde bu mümkün hale gelebiliyor.

Süblimasyon Baskı Tekniği ile basılan Kupa Bardaklar
Ürün üzerindeki baskı 40 - 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır.
Beyaz ve Sihirli Kupa olmak üzere 2 farklı modeli bulunmaktadır.
Kupa Bardak Porselen Malzemeden üretilmiştir.
El de Yıkamaya Uygundur Yüksek Sıcaklıklarda üzerindeki baskı solabilir 
Sihirli Kupa Bardak Nedir?
Sihirli Kupa Bardak boş haldeyken dışı simsiyah renktedir. İçerisine sıcak içecek( Çay, kahve, su, ıhlamur v.s.) döküldüğü vakit, siyah olan rengi kısa bir süre içerisinde beyazlamaya başlar! Eğer sihirli kupa üzerinde önceden baskı yapılmış ise (Örneğin; yazı, fotoğraf gibi) bu baskıyı dışına verir ve görünür kılar! Bardak soğumaya başladığında üzerindeki baskıyı gizler ve yine simsiyah bir hale bürünür!

Göster:
Sırala:
 Baskılı Kupa Bardak   Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın ü..
60,00TL
  Mesleki Kupa Baskı - Mühendislere Özel Baskılı Hediye Kupa Bardak   K..
150,00TL
   Anasınıfı Öğretmenine Kupa bardak   Kupa Bardak larımızın  &Oum..
150,00TL
  Kişiye Özel Kupa Bardak    Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa ba..
150,00TL
  AŞK EN BÜYÜK ŞANS KUPA BARDAK MODELİ    14 Şubat Sevgililer G&uu..
150,00TL
  8 Mart Kadınlar Günü Baskılı Kupa Bardak   Kişiye Özel Olarak ta..
150,00TL
Harf Baskılı Kupa Bardak Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerine ist..
150,00TL
  Resimli Kupa baskıları Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üze..
150,00TL
  Adana Kupaya Baskı Yapan Yerler   Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa barda..
150,00TL
Özel Gün Hediyeleri Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerin..
150,00TL
  Ankara Kupa Bardak   Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın &u..
150,00TL
Kişiye özel Baskılı Kupa Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerin..
150,00TL
Ankaralı Canım Arkadaşım Kupa Bardak Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın &uum..
150,00TL
Lugat Kelime Anlamlı Hediyeler Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzeri..
150,00TL