Sıfırla
Fiyat Aralığı

Kişiye Özel Plaket

Kişiye Özel Plaket

Kişiye Özel Tasarlanan Plaketler 

 

Kişiye Özel Olarak Hazırlanan Plaketlerimiz 3 farklı ebat ı vardır 9x12 - 12x16 - 16x24 Ebatlarında Kadife albüm plaketlerdir.

Üzerine baskı yapılan metal renkleri seçme özelliği vardır dilerseniz krom renkleri,dilerseniz gold renkleri tercih edebilirsiniz bütün metaller süblimasyon  baskı tekniğine uygun basılır.

istenen yazı veya logo, yada dilerseniz fotograflarınızın baskısı yapılmaktadır,

kristal plaketler de aynı şekilde süblimasyon  baskıyla yapılmaktadır, istenen fotograf ve yazı uygulaması yapılabılmektedir

kalıcı ve unutulmaz hediyelerin başında gelen plaketlerimiz özenle hazırlanıp,paketlenip kargolanır.

Kişiye Özel Hediyeler - İsme özel baskılı Ürünler

Kişiye Özel Deyince Aklımaza Emre ALTUĞ 'un Kişiye özel şarkısı yada Hülya AVŞAR IN Kişiye Özel Albümü Gelmesin  burada beğendiğiniz ürünlerin yada hediyelerin üzerine aldıgımız şeyleri ilğinç ve özel kılma adına üzerlerine isim veya fotoğraf basarak ürünlerin benzersiz kılınmasını sağlıyoruz böylelikle benzersiz hediye secmiş ve armağan etmiş oluyorsunuz sevdiklerinize..

KİŞİYE ÖZEL BASKI

Hediyelerin anlamı ve önemi çok büyüktür bunun içinde hayatınızda sizin için önemli olan insanlara onun ne kadar önemli olduğunu hissettirmek için hediye almalısınız. Üstelik hediyeyi yalnız bir kereliğine almak değil ona özel günlerinde almak her zaman en doğru yaklaşım olmuştur. Hediyelik ürünler sitemiz üzerinde satılırken aynı zamanda isme özel baskı teknolojisi ile birlikte istediğiniz bir ürüne istediğiniz bir baskıyı da gerçekleştirebiliyoruz. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insana alacağınız bir hediye belki de çok şeyi değiştirip yeni bir başlangıçta oluşturabilecektir. 
matbaagram.com üzerinden size rehber olabilecek isme özel baskı modellerini de bulabilirsiniz bu sayede kafanızda canlandıramadığınız şeyleri de görmüş olursunuz. Özel günlerde size kolay bir rehber olacak matbaagram.com online olarak   her tasarımı rahatlıkla yapabilirsiniz
Kişiye özel baskı adından da anlaşılacağı gibi yalnızca ona ait olan bir hediye olacaktır. Bunun içinde vereceğiniz mesaj çok önemlidir. Aldığınız hediyenin uzun yıllar boyunca aynı kalitede olması ise bizim işimizdir. Biz satışını yaptığımız her üründe kaliteye önem veririz ve bu kaliteyi de her zaman en üst seviyede tutmaya çalışırız. Ürünler ve bu ürünlerin üzerindeki baskılar hiçbir şekilde bozulma yapmaz. Suya dayanıklı olmasından dolayı herhangi bir yıkama ve silme gibi durumda zarar görmeyecektir.
Sitemizde isme  özel baskıların yanı sıra hazır formatta olan hediyelik ürünlerde yer almaktadır. İsterseniz satın aldığınız bir ürünün üzerine siz baskı işlemi de yaptırabilirsiniz. Bu konuda gerekli bilgileri alabilmek için de bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sipariş talebinizin oluşturulup bize iletilmesiyle tasarım süreci başlatılmış olacaktır. Bunun içinde verdiğiniz siparişleri size en hızlı şekilde ulaştırmaya gayret ederiz. Unutmayın ki kişiye özel baskı her zaman onun sizin için farklı olduğunu anlatmaya yetecek bir hediye olacaktır.

Kişiye Özel Hediye

İsme Özel plaket  Hediye

Göster:
Sırala:
  12x16 Albüm Plaket Kırmızı Kadife   Plaket, görsel yönden esteti..
40,00TL
Tabak Kutusu Plaket, görsel yönden estetik ve dikkat çekici tasarıma sahip olan ..
150,00TL
  Kadife Tabak Kutusu Plaket, görsel yönden estetik ve dikkat çekici tas..
150,00TL
9x12 Albüm Plaket Plaket, görsel yönden estetik ve dikkat çekici tasarıma s..
40,00TL
Ahşap plaket imalatı  En uygun ve kişi özel ahşap plaketler ..
120,00TL
Kişiye Özel Plaket İstenen Kristal plaketler özel kadife kutusunda gönderilmektedi..
100,00TL
Mesleki Hediyeler - Avukatlara özel Kristal Plaket Kristal Ödül Plaket  lale ..
79,00TL
Kişiye özel Kristal hediye plaketler Kristal Ödül Plaket  lale tasarımına sah..
79,00TL
Anneler günü hediyeleri - Anneye Kişiye Özel Plaket Plaketlerimiz Kadife plaket &o..
40,00TL
Babalar Günü Hediyesi - Kişiye Özel Plaket Plaketlerimiz Kadife plaket öl&cce..
40,00TL
Kişiye Özel İsimli Öğretmen Plaketleri Plaketlerimiz Kadife plaket ölçü..
40,00TL