Sıfırla
Fiyat Aralığı
BEDENLER

Tişört Baskı

Tişört Baskı

KİŞİYE ÖZEL T SHİRT BASKI - İSİM BASKI


İnsanlar için T Shirtler önemli ancak T Shirt seçerken yalnız kalitesi değil aynı zamanda üzerindeki baskısı da önemli. Bunun için artık sıradan bir T Shirt giymek istemiyorsanız alternatifleri ve farklılıkları denemeniz gerekiyor. Mağazalarda gördüğünüz T Shirtler genelde klasikleşmiş baskı üzerine üretilirler ve onları farklı kişiler üzerinde de görebilmeniz mümkün. Biz baskısını yaptığımız T Shirtlerimizde sizin isteklerinize önem verir ve kişiselleştiririz.
Bu kategorimiz altında birçok model T shirt bulabileceğiniz gibi kişiselleştirilmiş olmasından kaynaklı olarak da isterseniz isminizi ya da sevdiğinizin ismini bastırabilirsiniz. T Shirtlerimiz İsimli T Shirtler,V Yaka T Shirt,Bisiklet Yaka Yanı Şoför Yaka T Shirtler,Siyah T Shirtler,Kısa Kollu Tshirt ,Tshirt Baskı,Baskılı T Shirt ,Resimli T Shirt şeklinde farklı model ve baskılarda hazırlanmaktadır. Size uygun olan tarzı seçerek sipariş işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İsterseniz yazlık modellerde isterseniz kışlık T shirtlerde rahatlıkla uygulanabilecek baskı tekniği sayesinde her mevsim kullanabilirsiniz.
DOGUM GÜNÜ TİŞÖRTLERİ

Sevdiğiniz kişinin doğum gününü kutlarken ona sıradan bir hediye vermek yerine güzel bir baskıya sahip olan özel bir T Shirt hediye edebilirsiniz. Ürünlerimizin baskı kalitesinin yanı sıra kumaş kalitesi de üst seviyededir.  Bu doğum gününde onun aldığı en güzel hediyeler arasında sizin tercihinizde olacak. İlk kez alacağı bu hediyeyi aynı zamanda hayatı boyunca da unutmamasını sağlayacaksınız.
ARKADAŞA T SHİRT BASKI
Değer verdiğiniz arkadaşınıza bu kez onun da sizin için özel olduğunuzu hissettirmelisiniz. İster kız arkadaşınız isterseniz erkek arkadaşınız için birbirinden güzel, esprili ya da düşündürücü t shirt hediye edebilirsiniz.

SEVGİLİ TİŞÖRT

Çiftlere özel Kombin,tarz olan sevgili tshirt baskıları sitemiz üzerinden bol seçenekli olarak yaptırmanız ve sipariş vermeniz mümkündür


BİLİM FUARI TİŞÖRTLERİ  Öğrenciler için özel olan Bilim Fuarında onların hangi okulda olduklarını ve okulunuzun da reklamını yapabilmenin en kolay ve en doğru yolu bilim fuarı T Shirtleridir.

Göster:
Sırala:
İşyerinizin Krumsallığı içinde Dilerseniz Personelleriniz için dilerseniz özel g&..
35,00TL
UCUZ TÜBİTAK BİLİM FUARI MALZEMELERİ*Tübitak Bilim fuarı tişörtleri. Tübitak..
16,00TL
Özel tasarım bilim fuarı ürünleri t shirt baskısı*Tübitak Bilim fuarı tiş&ou..
16,00TL