Sıfırla
Fiyat Aralığı

Yastık Baskı

Yastık Baskı

 

KİŞİYE ÖZEL YASTIK BASKI 


 Yastıklar iyi bir uyku çekmemizin yanı sıra aynı zamanda kişiye özeldir. Her akşam yattığınız yastığınızın size konfor sağlaması ve size ait olduğunu hissettirmesi önemlidir. Biz de firma olarak birbirinden kaliteli, yumuşak ve güzel yastıkları kategorimiz altında size özel hale dönüştürüyoruz. İstediğiniz bir tasarımı yastığınız üzerine bastırarak güzel tasarımlarla evinizi, odanızı renklendirebilir isterseniz de sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.
 Kişiye özel resimli yastık baskıları sayesinde sizin için özel olan insana hediye edebilir siz yokken de onun yanında olabilirsiniz. Yastık tasarımlarında üzerine ister isim, yazı ya da resim baskı uygulanabilir. İsterseniz esprili bir yastık ya da aşkınızı ona ifade edebildiğiniz bir yastık tasarımı yapılabilir. Yastıklarımız kaliteli kumaş ve malzemeden yapılmış olduğundan dolayı kullanım süresi çok uzundur. Siz istemediğiniz sürece eskimesi mümkün değildir. Bunun yanı sıra yıkanma ya da benzer durumlarda baskı kalitesi asla bozulmaz. Firmamız tasarımını ve baskısını yaptığı yastıklarda en üst teknoloji baskı sistemlerini kullanır ve bu anlamda da yastıklarınız uzun süreli kullanım için uygun şekilde kalacaktır.  
Kişiye Özel Yastık Üzerine Baskı
Sevdiklerinize, sevgilinize ya da arkadaşınıza farklı bir hediye konsepti hazırlayarak güzel ve beğenebileceği bir tercih sunabilirsiniz. Yastıklar kare, dikdörtgen ya da kalpli şekilde olabilir. Sublimasyon baskı tekniği kullanılarak kişiye özel baskı işlemi gerçekleştirilerek ürün size özel olarak sunulacaktır. 
İnsanın hediyeleşmesi önemlidir. Dolayısıyla önümüzde hediye verebileceğimiz ve alabileceğimiz çok fazla gün mevcut. Bu özel günlerde mutlu etmek ve mutlu olmak istiyorsanız güzel, kaliteli ve şık yastık baskılarımızı tercih edebilirsiniz. Sıradan bir hediye almak yerine ona gece gündüz sizi hatırlatacak siz yokken ona sarılacak ve onu sıcak tutacak bir hediye tercihi her zaman sizin farkınızı ortaya koymaya yetecektir.

Yastık kılıfı üzerine kişiye özel baskı sevgiliye özel hediye

Göster:
Sırala:
SEVGİLİYE ÖZEL KALPLİ YASTIK ROMANTİK HEDİYE  Ürün dikdörtgen şeklinde v..
50,00TL
Sihirli  Yastık Baskı 40x40 Ebatlarında Elyaf Dolgulu Sihirliyastık Yastıklarüzeri p..
55,00TL