Sıfırla
Fiyat Aralığı
Kategoriler
Model Seçin
BEDENLER

Okula Özel

Okula Özel

OKUL ÜRÜNLERİ 


Eğitim her şeyin başında gelirken öğrenci ve öğretmenlerin hayatını da olabildiğince kolaylaştırmak gerekiyor. Eğitimin bu kutsal neferleri özellikle de öğretmenlerimiz için sitemiz üzerinden satışını yapmış olduğumuz okul ürünlerimiz onların kendilerini daha iyi hissetmeleri noktasında oldukça faydalı olacaktır. Öğretmeninizi seviyor ve ona değer veriyorsunuz ancak onlara verdiğiniz değeri onlara alacağınız güzel bir hediyeyle de taçlandırmak en iyi seçenektir. Öğretmen hediyeleri bu kategorimiz altında yer verilmiş olduğu gibi t shirt baskı ya da bilim fuarı ürünlerine de burada geniş seçeneklerle yer verilmiştir. Öğretmen denildiğinde bir geneli kapsadığını unutmamak gerekiyor. yani öğretmen yalnızca derslerini öğrencilerine anlatan, onları gelecek için hazırlayan kişiler değillerdir. Öğretmenler aynı zamanda mevzuatlarla baş etmeye çalışan kuralları gözden geçirip uygulayan ve uygulamasını denetleyen kişilerdir. Bunun içinde kaşeler, plaketler gibi farklı ihtiyaçları da olabilecektir. 
Örneğin okulunuzun başarılı öğretmenine plaket vermek isteyebilirsiniz ya da öğrencisine bunun içinde sitemizdeki plaket örneklerine göz atabilirsiniz. Ya da okul rozetleri burada farklılık meydana getirebilir. Okul rozetlerinin amacı öğrencinin motivasyonunu daha yukarı doğru çıkarmak ve onun dikkatini tek bir noktaya odaklamak olabilir. Bunun içinde sipariş geçeceğiniz güzel rozetlerle amacınıza ulaşabilirsiniz.
Sitemiz üzerinde sergilenen ve satışı yapılan tüm ürünlerimiz ister tekli isterseniz de toplu olarak sipariş geçilebilmektedir. Toplu siparişleriniz için bize önceden talep geçmeniz bizim de ürünlerinizi belirtilen gün içerisinde yetiştirmemizi sağlayacaktır. Satın alacağınız ürünlerin üzerinde olmasını istediğiniz tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde bize iletilmesi gerekecektir. Özellikle de toplu sipariş sonrasında yanlışlık olmaması açısından tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz gereklidir. Türkiye’nin en büyük online okul ürünleri adresimiz üzerinde kaliteli ürün satışları gerçekleştirilmektedir.

Göster:
Sırala:
4006 Davetiyeleri9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübitak bilim fuarı a&cc..
0,00TL
BİLİM FUARI AÇILIŞ DAVETİYESİ 9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı ..
0,00TL
9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübitak bilim fuarı açılış davetiyesi ..
0,00TL
4006 Davetiye Modelleri 9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübitak ..
0,00TL
400 BİLİM FUARI AÇILIŞ DAVETİYE MODELLERİ 4 9x21 cm ebatlerında tuale kartona di..
0,00TL
BİLİM FUARI AÇILIŞ DAVETİYESİ 3 9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı t&..
0,00TL
4006 BİLİM FUARI DAVETİYELERİ 99x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital baskılı tübitak bi..
0,00TL
4006 TÜBİTAK BİLİM FUARI ETKİNLİK T SHİRTLERİ MATBAAGRAM.COM DA  *Tübita..
16,00TL
 Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerine istediğiniz resim..
25,00TL
420 gr Avrupa Vinil Branda baskısıdır100 cm x 200 cm ebatlarında  kenar dikişli d&..
50,00TL
Tübitak Bilim Fuarları Açılış Davetiyesi9x21 cm ebatlerında tuale kartona dijital ba..
0,00TL
*Tübitak Bilim fuarı tişörtleri. Tübitak bilim fuarı t-şortlerimiz uzman grafikerlerc..
16,00TL