Sıfırla
Fiyat Aralığı
Kupa Modeli

Kupa

Kupa

OKULA ÖZEL ÖDÜL KUPALARI 

matbaagram üzerinden satışını gerçekleştirmiş olduğumuz ürünlerin tamamı okullarımız ve öğretmenlerimizin ihtiyacına yönelik olarak hazırlanmıştır. Amacımız eğitimin niteliğini artırmak ve bunun içinde eğitime uygun olan nitelikte ürünleri geliştirmek. Okullarımız ve öğrencilerimizin bize daha hızlı bir şekilde ulaşarak sipariş geçebilecekleri okul afişleri konusunda size en kaliteli baskı teknolojilerini de kullanarak hizmet veriyoruz. Afişlerimiz tasarlanırken uzman bir ekiple birlikte hareket edildiğinden dolayı her zaman yaratıcı fikirler ortaya çıkarak en iyi tasarım meydana getirilir. Okul afişlerinde pedagojik ve grafiksel yaklaşımlar önemlidir. Bu amaçla sitemiz üzerinde yer alan okul afişleri siz değerli eğitimcilerin hizmetine başarılı bir şekilde sunulmuştur. Firma olarak ana hedefimiz eğitime destek sağlayabilmektir.
Okulların ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda hareket ederek zamanında teslimat ve en uygun karşılama şeklinde hazırlanacaktır. Sürekli gelişimi ilke edinmiş olan markamız ekonomik, hızlı ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. 
Baskı kalitesi konusunda teknolojik cihazlarla hayata geçirilen okul afişleri sayesinde okulunuzun duyuru, kampanya ve benzer paylaşımlarını da daha profesyonelce yapacaksınız. Okul afişleri tasarlanırken değişime ayak uydurularak sürekli aynı tasarımlar gerçekleştirilmez. Tasarımın hedef noktasında sizin sloganınız, mesajınız net bir şekilde belirlenmiş olacaktır. Vermek istediğiniz mesaj, iletişim bilgileriniz ya da benzer metinleriniz afişinizle bütünleştirilerek kaliteli bir hizmet sağlanacaktır.
Okul yöneticilerimize ekonomik fiyatlarla güvenilir ve hızlı hizmeti vererek beklentilerinizin üzerinde bir afiş tasarımı oluşturuyoruz. Çağdaş, modern ve teknolojik çözümler noktasında sitemiz üzerinden sipariş oluşturacağınız her okul afişini istediğiniz sayıda hazırlayabilir ve söz verdiğimiz süre içerisinde size ulaştırıyoruz.  
Okul afişleriniz konusunda düşünmenize gerek yok bizimle iletişime geçmeniz durumunda üretim aşamasındaki son teknoloji makinelerimizle kaliteli bir baskı hizmeti sağlanacaktır

Okula Özel Olarak Hazırlanan Kupa Çeşitleri ile Sizlerin Yanındayız.

Toptan kupa Çeşitleri

Göster:
Sırala:
4 sınıf mezuniyet hediyesi olarak tüm sınıf çğrencilerine yaptırılan bu unutulmaz hatıra..
28,00TL
 Kupa Barda Modelleri     Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardakları..
40,00TL
Renkli Kulp ve iç kısmı renkli kupalar Kişiye özel kupa bardak Toptan Kupa Bardak ..
40,00TL
Kişiye Özel Edebiyat Öğretmeni Hediye Kupa Bardak 1 -) Kupa bardak üzerindeki bask..
50,00TL
Toptan Öğretmen Kupaları Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın ü..
35,00TL
1 adet 1cilik kupası 1 adet 2ncilik kupası 1 adet 3 ncülük kupası  toplam 33..
900,00TL