Sıfırla
Fiyat Aralığı
Model Seçin

Öğretmen Kupası

Öğretmen Kupası

ÖĞRETMEN MESLEĞİNE ÖZEL MESLEKİ KUPA BARDAKLAR

Eğitim her şeyin başında gelirken öğrenci ve öğretmenlerin hayatını da olabildiğince kolaylaştırmak gerekiyor. Eğitimin bu kutsal neferleri özellikle de öğretmenlerimiz için sitemiz üzerinden satışını yapmış olduğumuz okul ürünlerimiz onların kendilerini daha iyi hissetmeleri noktasında oldukça faydalı olacaktır. Öğretmeninizi seviyor ve ona değer veriyorsunuz ancak onlara verdiğiniz değeri onlara alacağınız güzel bir hediyeyle de taçlandırmak en iyi seçenektir. Öğretmen hediyeleri bu kategorimiz altında yer verilmiş olduğu gibi t shirt baskı ya da bilim fuarı ürünlerine de burada geniş seçeneklerle yer verilmiştir. Öğretmen denildiğinde bir geneli kapsadığını unutmamak gerekiyor. yani öğretmen yalnızca derslerini öğrencilerine anlatan, onları gelecek için hazırlayan kişiler değillerdir. Öğretmenler aynı zamanda mevzuatlarla baş etmeye çalışan kuralları gözden geçirip uygulayan ve uygulamasını denetleyen kişilerdir. Bunun içinde kaşeler, plaketler gibi farklı ihtiyaçları da olabilecektir. 


Örneğin okulunuzun başarılı öğretmenine plaket vermek isteyebilirsiniz ya da öğrencisine bunun içinde sitemizdeki plaket örneklerine göz atabilirsiniz. Ya da okul rozetleri burada farklılık meydana getirebilir. Okul rozetlerinin amacı öğrencinin motivasyonunu daha yukarı doğru çıkarmak ve onun dikkatini tek bir noktaya odaklamak olabilir. Bunun içinde sipariş geçeceğiniz güzel rozetlerle amacınıza ulaşabilirsiniz.
Sitemiz üzerinde sergilenen ve satışı yapılan tüm ürünlerimiz ister tekli isterseniz de toplu olarak sipariş geçilebilmektedir. Toplu siparişleriniz için bize önceden talep geçmeniz bizim de ürünlerinizi belirtilen gün içerisinde yetiştirmemizi sağlayacaktır. Satın alacağınız ürünlerin üzerinde olmasını istediğiniz tüm bilgilerin eksiksiz bir şekilde bize iletilmesi gerekecektir. Özellikle de toplu sipariş sonrasında yanlışlık olmaması açısından tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz gereklidir. Türkiye’nin en büyük online okul ürünleri adresimiz üzerinde kaliteli ürün satışları gerçekleştirilmektedir.

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ

Öğretmenlerimize Özel Olarak Hazırlanan Kupa Bardak Çeşitlerimizle Öğretmenlerimize müthiş bir Kahve Deneyimini sunuyoruz.

Göster:
Sırala:
Bilim Fuarı Malzemeleri Baskılı Kupa Bardak   Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bar..
25,00TL
 Anasınıfı Öğretmenine Kupa bardak Kupa Bardak larımızın  Özellikleri Kişi..
25,00TL
Biyoloji Öğretmeni'ne Baskılı Kupa Bardak Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardak..
25,00TL
 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmen Kupası Kişiye Özel Olarak ta..
25,00TL
Dünya Kadınlar Günü Kupa bardak Hediyeleri Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa..
25,00TL
Dünyanın Kupası Kupa Bardak tasarımı Kişiye Özel Kupa Baskı ..
25,00TL
Edebiyet Öğretmenine Hediye kupa bardak   Kişiye Özel Olarak tasarlanan ku..
25,00TL
Fen Bilgisi Öğretmenine Kupa Bardak  Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardakları..
0,00TL
1 -) Kupa bardak üzerindeki baskı 40 - 80 derecede yıkamaya dayanıklıdır. Baskının aynı kalited..
25,00TL
Kimya Öğretmeni ne Hediye Kupa bardak Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızı..
25,00TL
ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN ÖĞRETMENİM HEDİYELERİ Kupa bardak ü..
25,00TL
Yılın En İyi Tarih Öğretmeni Kupa Bardak hediyesi Kişiye Özel Olarak tasarlanan ku..
25,00TL