Sıfırla
Fiyat Aralığı

Baby Shower Etiketleri

BEBEK ETİKETİ


Bir bebeğinizin olmasını uzun yıllar hayal edersin ve bebeğiniz doğmadan önce tüm planlamaları da yaparsınız. Onun için her şeyin güzel olması psikolojik olarak sizi rahatlatacağı gibi bebeğinizin konforunun da artmasını sağlayacaktır. Üstelik onun için yapacağınız küçük jestler bebeğiniz büyüdüğünde de hatırlamanız konusunda size yardımcı olacaktır. Bebek etiketi ise bu noktada oldukça tercih edilen ve çok satılan ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bebeğinizin doğumuyla başlayan bu süreç onun doğum günü kutlamasıyla devam edecektir. Sürekli bir döngü halinde olan bu süreç bebeğiniz yanınızda olduğu süre boyunca da her zaman sizi heyecanlandıracaktır.
Bebek etiketi bu amaçla yapılmış ve bebeğinizle ilgili olan özel günün adeta bir davetiyesi olarak kullanılmıştır. İlk olarak hastane çıkışı sonrasında sevdiğiniz ve değer verdiğiniz arkadaşlarınıza, eşinize, dostunuza dağıtarak onlarında sizin bu mutluluğunuza tanık olmalarını sağlayabilirsiniz. Bebek etiketi modellerimiz istenilen tarza uygun olarak üretilebildiği gibi standart modeller üzerinden de gerekli bilgilerin girilmesiyle çeşitlendirilebilmektedir.
Firma olarak sunduğumuz hizmetin çeşitliliği kadar kalitesine de önem veririz. Bu bağlamda bebeketiketlerinde kullandığımız kağıdın da dayanıklı olması bizim tercihimizdir. 


Sitemiz üzerindeki özel bölümden bebeğinizin etiketini kendiniz tasarlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan tasarım hizmetinde gerekli olan bilgilerin doldurulmasıyla etiketinizi bebeğinize özel hale dönüştürebilirsiniz. 
Etiketlerin amacı özel zamanların unutulmaz hale getirilmesini sağlamaktır. Bunun içinde ister bebeğinizin doğum günü olsun isterse hastane çıkışı size bu süreç sonunda unutulmaz bir hatıra bırakacaktır. Dayanıklı olmasından kaynaklı olarak uzun yıllar boyunca muhafaza edilip saklanabilir. Bebeğinizin aslında ne kadar hızlı büyüdüğünü de yıllar geçtikçe etiketinden anlayabilirsiniz. Bebek etiketleri yapışkanlı modellerde de olabileceğinden dolayı sürekli olarak gözünüzün önünde olacak bir alana yapıştırabilirsiniz. 

Ankara Bebek Çikolatası Etiketi

Parti Etiketleri

Göster:
Sırala:
Toptan Bebek Magnetleri Açacaklı magnet ayak şeklinde mgnet baby shower magnet an..
12,00TL
Bebek Magnetleri  Açacaklı Bebek Magneti 3 farklı şekilde  satın alabilirsiniz ..
11,00TL