Sıfırla
Fiyat Aralığı

Ahşap kutulu Plaket

Ahşap  kutulu Plaket

Ahşap plaket Ankara

Herhangi bir materyalden farklı biçimlerde oluşturulan tasarımlara sahip olan farklı boyutlarda üzerinde yer alan yazı, simge veya sembolleri ile manevi yönden değer taşıyan ürünler olan plaketler, temel olarak belirli bir başarı ya da onur doğrultusunda verilmektedir. Ağırlıklı olarak kurumsal organizasyonları temel olan plaket uygulamaları günümüzde kişisel yaşama da etkili bir şekilde giriş yapıyor. Günümüzde artık insanlar kendilerine, sevdiklerine, dostlarına ve arkadaşlarına da farklı değer ve anlamlarda plaket verebilme şansına sahip olabiliyor. Gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde son derece etkin bir şekilde farklı hedefler doğrultusunda plaket tasarımı yapabilme şansı bulunuyor. Özellikle de dünya genelinde çok uzun sürerdir kişiye özel plaketler sınıfında tasarlanmakta olan kişiye özel plaket hizmetleri, 21. Yüzyıl Türkiye’ sinde özel günler için en çok tercih edilen özel hediyeler arasında kendisine yer buluyor. Bu çerçevede de sevdiklerine hediye vermek isteyen ancak ne hediye vereceği konusunda kararsız kalanlar için hem görsel yönden hem de manevi yönden son derece büyük bir etki oluşturacak hediye olarak kişiye özel plaketler tercih edebiliyor.
Farklı tasarımlarının yanı sıra veriliş amacına bağlı olarak taşıdığı anlamı değişen plaketler, özel gün hediyeleri olarak verilen kişinin statüsüne ve konumuna göre verilebiliyor. Bu çerçevede de doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, öğretmenler günü gibi yıl genelinde diğerlerine oranla taşıdığı anlam ve değer ile farklı olan özel günlerde hediye alacak kişiler için hediye plaketler büyük bir kolaylık sağlıyor. Hem estetik hem de manevi değer açısından çok etkili olan plaketlerin kişiye özel olarak tasarlanabiliyor olması etkisinin daha da yüksek olmasını sağlıyor. Her özel güne yönelik olarak ister hazır taslaklardan ister de kişisel tasarımlarda hediyelik plaketler hazırlayarak, hediye olarak verebilme imkanı bulunuyor.
Özel tasarımlar kullanılarak, özenle imal edilen kutulu plaketler ile yaşam boyunca saklanacak etkileyici bir hediye vermek mümkün oluyor. Özel kutusunda rahatlıkla her koşulda saklanabilmesi sayesinde geçici olmaktan çok tamamıyla kalıcı bir hediyenin verilebilmesi mümkün oluyor. Darbelere karşı dayanıklı ve son derece estetik tasarımlara sahip olan özel kutularıyla kişiye özel plaket tasarımları bulunuyor.
 

Anneye Plaket


Ayaklarının altında cennet gizli olan annelerin, değer ve önemleri ne hediye verilirse verilsin asla paha biçilemez. Yaşamını çocuğuna ve ailesine adan annelerin, değer ve önemi yılın her günü için aynı olsa da sadece onlara özel olarak atfedilmiş olması nedeni ile anneler günü, diğer günlere oranla çok daha büyük bir anlam ve değer taşır. Her anne, anneler gününde çocuklarından kendisine hediye gelmesi gibi bir beklenti içerisinde bulunmasa da hatırlandığını bilmek dahi onların bu kendilerine özel günde dünyanın en mutlu annesi, dünyanın en mutlu insanı olması için yeterli oluyor. İşte bu noktada sadece pahadaki yani maddi değeri açısından hediye vermek yerine daha ağırlıklı olarak manevi yönü ağır basan bir hediye etmek anneler günü için tercih edilebilecek en etkili hediyeler arasında yer alır. İşte bu noktada anneler gününde anneye plaket vererek, onun bu özel günde hatırlandığını ve her zaman sevildiğini göstermenin en ideal yoludur. Günümüzün akıllı baskı teknolojileri sayesinde ister standart yılın annesi ödülü gibi taslaklarda ister de sadece kendi annesine özel söz ve tasarımlar taşıyacak özel hediye plaket tasarımlarında hediye plaketlerin verilebilmesi mümkündür. Bu şekilde anneler günü için son derece unutulmaz bir hediye verebilmek mümkün oluyor. Üstelik son derece uygun fiyatlandırmaları ile anneler gününe özel hediyelik plaketler herkes tarafından bütçelerine uygun şekilde yaptırılabiliyor.
 

Babaya Plaket


Bir aile, bir çocuk için taşıdığı yük ile babalar her zaman yaşamın önemli değerleridir. Her insan babası ile her durumun ve olayın ötesinde büyük bir bağ ile bağlılık yaşar. Bu çerçevede de yılda sadece onlara özel olarak adanmış olan bir gün olan babalar gününde, babasına hediye almak isteyenler, nasıl bir hediye seçeceği kon usunda tıpkı anneler gününde olduğu gibi tereddütte kalabiliyor. Sadece babalar gününde değil yılın her günün de saygı ve sevginin gösterilmesi gereken babaların, kendilerine özel olarak düzenlenmiş olan günde kendilerini özel hissetmeleri, hatırlandıklarını bilmeleri ve onlara olan sevginin gösterilmesi için küçük de olsa hediye vermek son derece önemli bir etki oluşturacaktır. Bu çerçevede de babalar gününde babasına onu mutlu edecek ve aynı zamanda da maddi değerinden ziyade manevi değeri ile büyük bir anlam taşıyacak bir hediye arayışında olanlar için hediye plaketler büyük bir avantaj sağlıyor. Özel olarak tasarlanmış olan babaya plaket hediyeleri ile babalar gününde ya da doğum günlerinde onları mutlu edebilmek mümkündür. Babalar için bir nevi kendisinden bir ödül niteliği taşıyan plaketlerde standart tasarımların haricinde tamamı ile kendi tarz ve zevklerine uygun olacak özel tasarımlarda kullanılabilmektedir.
 

Öğretmene Plaket


Gelecek nesillerin mimarları olan, günümüzün çocuklarının gelişimlerinin önemli faktörleri olan öğretmenlerin toplum için var olan önemi dolayısı ile 24 kasım öğretmenler günü olarak ilan edilmiştir. Çok uzun yıllardır öğretmenler günü olarak kutlanmakta olan 24 kasımda, öğrenciler, çok sevdikleri öğretmenlerini mutlu edecek bir özel hediye ile sadece onlara özel olan bu günde kendileri açısından var olan değer ve önemini göstermeyi isteyebiliyor. Ancak bir öğrenci için öğretmenine nasıl bir hediye alabileceği ve hangi hediyenin uygun olacağı konusunda her zaman kararsız kalınabiliyor. İşte bu noktada öğretmene plaket vererek, onu hem onurlandırmak hem de mutlu edebilmek mümkündür. Bir öğrenciden kendisini en iyi öğretmen, yılın öğretmeni gibi başarı dereceleri ile onurlandıracağı özel tasarımlı bir plaket hediyesinin verilmesi, bir öğretmenler günü için en ideal hediyelerden birisi konumunda bulunuyor. Bu çerçevede de günümüzde öğrencilerin, öğretmenleri için öğretmenler gününe özel olarak seçeceği hediyelerin arasında yer alan plaketlerde farklı ve özgün tasarım çeşitliliğinin bulunuyor olması çok daha özel bir öğretmenler günü hediyesinin verilebilmesine yardımcı oluyor.
 

Kişiye Özel Plaket 


Kurumsal alanda son derece sık şekilde başvurulan onurlandırma yöntemlerinden birisi olan plaketlerin, toplum nezdinde manevi açısından çok büyük anlam ve değeri bulunmaktadır. Bu kapsamda da bu şekilde toplumsal açıdan çok önemli ve çok etkili bir olgu olan plaketlerin kişisel alanda da verilmesinin önünü açıyor. Özellikle de gelişmiş baskı teknolojileri sayesinde çok özel ve kişiselleştirilmiş tasarımlara sahip olan plaketler hazırlanabiliyor. Tamamen profesyonel hizmet anlayışı ile Ankara’ da Matbaagram tarafından yılın en başarılı kişisi plaket ödülü gibi kişiselleştirilmiş özel hediyeler vermek isteyenler için son derece zengin bir tasarım çeşitliliği sunuluyor. Aynı zamanda da tüketicilerin özel tasarım taleplerine yönelik olarak da son derece gelişmiş altyapısı ile birbirinden kaliteli sonuçlar sunuyor.
Son yıllarda oldukça yoğun ve sık bir şekilde tercih edilen hediye gruplarından birisi konumunda bulunan hediyelik plaketlerde farklı tasarım seçenekleri hediye olarak verilecek kişiye göre özel şekilde sunuluyor. Misal olarak hediye plaket yaptırmak isteyen ancak nasıl bir plaket yaptıracağı konusunda kararsız kalanlara örnek teşkil edecek son derece etkileyici ve özel tasarımı plaket örnekleri bulunuyor. Bu sayede seçimler çok daha pratik bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda da birisine plaket hediye etmek isteyen ancak plaket üzerine ne yazmak istediğine karar veremeyenler içinde kullanabilecekleri özel ve etkileyici plaket yazıları örnekleri bulunuyor.

Göster:
Sırala:
Aç - Kapa Pratik Ahşap Plaketler Kendinden kutulu model 12X16 15X20  Ebatlarınd..
40,00TL
Ahap boyamalı plaket çeşitleri 12x16 15x20 ölçülçülerin..
100,00TL
Ahşap plaket imalatı  En uygun ve kişi özel ahşap plaketler ..
120,00TL
Ahşap mdf den Boyalı plaket modelleri ve ahşap plaket kutuları ..
130,00TL
Ahşap kutulu Ahşap Kaideli VİP Plaket modelleri Krisal plaket Ahşap plaket Mezuniyet plaket..
120,00TL
Deri kutusunda Ahşap vip plaket çeşitleri 12x16 15x20 Ahşap plaket modelleri Mezu..
150,00TL
Deri Kutulu Ahşap plaket Mezuniyet plaketleri Okul Plaketleri Teşekkür Plaketleri T..
120,00TL
Kadife plaket çeşitleri Ahşap plaket modelleri Mezuniyet plaketleri Emeklilik Plaket..
90,00TL