Parçalı Tablolar

Parçalı Tablolar

PARÇALI KANVAS TABLOLAR


Evinizde ya da işyerinizde geçirdiğiniz zamanları daha güzel ve konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz. Ancak bunun için öncelikli olarak yaşadığınız mekanın tasarımına dikkat etmeniz gerekiyor. bir mekan içerisindeki en önemli şey eşyaların birbiriyle uyumu ve sonrasında da ortamın tamamlayıcısı olan duvarların şık görünümüdür. Duvarlarınızdaki şık görünümü ise ancak asacağınız birbirinden güzel tablolarla oluşturmak zorundasınız. Bunun içinde parçalı kanvas tablolar sizin için en ideal seçim olacaktır.
2 parçalı tablo ile daha küçük bir mekanı dekore ederken 5 parçalı kanvas tablolar ile daha büyük bir mekanı şık bir hale dönüştürebilirsiniz. Tablo seçiminde belirleyici faktör zevktir. Bunun içinde tablonuzda olmasını istediğiniz, resim ya da görsellerin öncelikli olarak sizin içinize sinmesi gerekiyor.
Sitemiz üzerinde satışını gerçekleştirmiş olduğumuz parçalı tablolar mekanınızı olduğundan çok daha modern ve çok daha estetik gösterecektir. Eğer siz de güzel mekanlar ve duvarlar oluşturmak istiyorsanız kategorimizdeki tabloları detaylıca incelemeli ve sipariş vermelisiniz. Seçtiğiniz tabloların ölçüleri belirtilmiştir. Duvarınıza en uygun olan modeli tercih edebiliyorsunuz.
Parçalı tablolar çeşitlerine göre de ayrılmıştır. 2 parçadan tutunda 5 parçaya kadar pek çok seçenekte size sunulmuştur. Firmamız sizin için en üst baskı teknolojilerini kullanarak en iyi tabloları size sunacaktır. Baskı teknolojisinin yanı sıra seçilmiş olan resimlerin tamamı dekorasyona yöneliktir ve her mekan için tercih edilebilir. Kaliteli ürünlerimizi sipariş vermeniz halinde en kısa süre içerisinde hazırlanarak size gönderilecektir.
Kaliteli tablolarımız uygun fiyat aralıklarıyla satılmaktadır. 4 parçalı kanvas tablo, 5 parçalı kanvas tablo istediğiniz bir modeli tercih edebiliyorsunuz. Tablolar parçalarına göre daha büyük ebatlarda olacağından dolayı mekanınızın büyük ya da küçük olmasının bir önemi yoktur. Sitemizde her duvar için uygun tablolar mevcutdur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.