Sıfırla
Fiyat Aralığı
Kategoriler
Model Seçin
BEDENLER
Kupa Modeli
Whatsapp Sipariş

Baskılı Kupa Bardak

Baskılı toptan Kupa bardak

Vazgeçilmez ve hesaplı hediyelerden olan kupa bardakları sitemiz üzerinden adet sınırlaması olmaksızın ,ister kendinize isterse

şirketinize özel olarak bastıra bilir tasarımlarını sitemiz üzerinden online tasarla ile yapabilirsiniz . iyi alışverişler.

Kurumsal Kimliğinizi yansıtan hediyelerin başında gelen promoyon kupa bardakları sipariş verebilmek için öncelikle  şirket

logonuzu pdf dosyası olarak ggöndermeniz gerekir,sonrasında eğer kişiye özel isim ve soy isim yazılacak ise isim listesiniz excel

doyası olarak göndermeniz gerekir 

tasarımları nasıl istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz le irtibata geçerek taslakları oluşturabilirsiniz onaylanan taslaklarda 3 gün

içinde kapınıza basıkılı olarak gelmektedir

Toptan Baskılı Porselen Bardak 

 

Baskılı kupa bardaklar, üzerlerine özel tasarımlar, metinler veya görüntün baskı yapılan kişiselleştirilebilen bardaklardır. Genellikle hediye amaçlı veya promosyon ürünleri olarak kullanılırlar. İnsanlar, sevdikleri bir kişiye özel bir hediye vermek veya bir etkinlik veya organizasyon için hatıra olarak kullanmak için verilmeyen kupa bardakları tercih ederler.

Baskılı kupa bardaklar genellikle seramik veya cam maliyetlerden üretilir. İnsanların tercihlerine ve bütçelerine göre farklı yapıları ve yapıları bulunabilirler. Baskı işlemi genellikle seramik baskı veya transfer baskı süresi olarak sürer. Bu işlemle istenen tasarım veya metin bardağının yürütülmesi kalıcı olarak aktarılır.

Baskılı kupa bardaklar, özel eşya hediye olarak kullanılması tercih edilir. Doğum günü, babalar günü, anneler günü, evlilik yıldönümleri gibi özel sevdiklerimize bir hediye sunmak için kullanılabilirler. Ayrıca sunucu, kuruluş veya etkinlik organizasyonları de kendi logolarını veya mesajlarını içeren kapalı kupa bardakları promosyon ürünü olarak dağıtabilirler.

Baskılı kupa bardaklar genellikle çamaşır makinesinde yıkanabilir olup uzun ömürlüdürler. Ancak, baskının kalıcılığı ve bazen kullanılan baskı yöntemine bağlı olarak algılanabilirliği. Bardakları temizlerken, temizlik malzemelerinden tüketilen ve yumuşak bir sünger veya bulaşık deterjanı kullanılması tavsiye edilir.

Baskılı kupa bardaklar, kişisel bir dokunuş ve hatıra oluşturmak için harika bir seçenektir. İnternet üzerinde birçok hediye ve promosyon ürünü satan mağaza veya web sitesi, kişisel kupa bardakları sunmaktadır.

Göster:
Sırala:
  Bilim Fuarlarına özel yapılan motivasyon artıcı ürünler Kişiye Özel..
60,00TL
  Mesleki Kupa Baskı - Mühendislere Özel Baskılı Hediye Kupa Bardak   K..
150,00TL
   Anasınıfı Öğretmenine Kupa bardak   Kupa Bardak larımızın  &Oum..
150,00TL
10 adet logo baskılı kupa bardak   logo baskılı kupa bardak tasarımı yapmak istiyorsanız,..
600,00TL
Toptan Kupa Bardak Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa bardaklarımızın üzerine iste..
45,00TL
  Promosyon kupa Kişiye özel logo ve isim baskılı promosyon kupa çift tara..
45,00TL
Toptan Kupa Bardak Fiyatları   1000 ADET KUPA BARDAK   Kişiye Özel Olarak..
40,00TL
  Kişiye Özel Kupa Bardak    Kişiye Özel Olarak tasarlanan kupa ba..
150,00TL
  AŞK EN BÜYÜK ŞANS KUPA BARDAK MODELİ    14 Şubat Sevgililer G&uu..
150,00TL
Firma Logolu Promosyon Kupa   Firmaların İhtiyacı olan promosyon seramik bardaklar yapıyo..
1.550,00TL
  Logolu 50 Adet kupa bardak       günümüzde en &c..
2.500,00TL
6 lı kupa seti logo baskılı   Bir logo baskılı kupa bardak tasarımı yapmak istiyorsanız, ..
360,00TL