Sıfırla
Fiyat Aralığı
Kupa Modeli

Kurumsal Hediye

Kurumsal Hediye

Kurumsal yılbaşı Hediyeleri

Kurumsal Hediye seçmenin zorluğunu hepimiz biliriz , arkadaşımıza,sevgilimize yada anne ,babamıza aldığımız hediyelerde zorlanırız ,Birde şirket içi yada şrket müşterilerine verilen armağanlar ve promosyon ürünleri var tabiki,hem ekonomik olacak hemde herkes tarafından benilmesi umulacak verdiğimiz hediyelerin, iste burada biz devreye giriyoruz sizlerin hediye vermekde zorlandığınız anlarda sitemiz üzerinden binlerce  hediye alternatifi arasından hediye seçmenize yardımcı oluyoruz

Hediye vermek, verdiğimiz kişiyi sevindirmek, mutlu etmek, ona verdiğimiz değeri göstererek bir anlamda mahcup etmek, yaşamımızı daha anlamlı kılan hayırlı bir ameldir. Neresinden bakarsanız bakın, yararlı ve son derece özel bir iletişim yolu olan hediye vermek, bazen savaşların, onlarca yıla yayılmış kırgınlıkların bile son bulmasına sebep olabilecek etkilere sahiptir. Böylesine güçlü etkiye sahip bir başka şey var mıdır bilinmez, ancak hediye vermek her zaman ve her şartta güzeldir. Hediye seçimi ise üstlendikleri misyon gereği, kime ve hangi amaçla verilirse verilsin, her zaman çok zor olur. Örneği İşyerine Hediye seçimi yapabilmek, bu hediyenin özel olması, aynı zamanda bir işyerine yakışır olması, çoğu zaman belirli bir samimiyet sınırında bulunması gibi özel kıstaslara sahip olması gerektiği için hayli zor bir seçim haline dönüşebilir. 
İşyerine Hediye seçimlerinde, bu hediyelerin özel olmasını sağlamak en doğru yaklaşım olacaktır. Hediyelik ürünler ve hediyeler konusunda uzun ve başarılı bir hizmet süresine sahip olan web platformumuz, sahip olduğu birikim ve deneyimlerini en aktif şekilde kullanıcılarına aktarıyor. İşyerleri için özel ve başka hiçbir yerde olmayan hediyeler hazırlayabilmeniz için sadece birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli oluyor. İşyerinizin logosu, hediyeyi vereceğiniz kişi ya da kişilerin isimleriyle birlikte unvanları, çeşitli verimlilik arttırıcı iletiler ve grafikler, ekip çalışmasını teşvik edici toplu çekilmiş veya kişisel bir hediyeyse tekil fotoğrafların, bir ofiste veya işyerinde sürekli olarak kullanılabilen ürünler üzerine basılması yoluyla hazırlanan hediyeler, eşsiz ve çok değerli hediyeler haline gelecektir. 

Kurumsal Hediye Ankara

Göster:
Sırala:
Metal yaka isimlikleri Logolu ve isimli metal yaka kartı 7x3,5 cm ölçülerinde..
20,00TL
Antalya Medikal Söktörüne Özel Metal Yaka İsimlikleri 7X3,5 CM ÖLCÜ..
20,00TL
Baskılı Kupa Bardak Toptan  İşyerinize alabileceğiniz en güzel ve hesaplı promosyon mal..
0,00TL
Çiftlere özel kupa bardak kral ve kralicelere özel kupa bardak hediye kişiye &ou..
60,00TL
Metal Personel Yaka İsimlikleri Logolu ve İsimli metal yaka kartları Arkası Mıknatıslı ve İğne..
15,00TL