Hakkımızda

MATBAAGRAM BASKI
 Kişiye özel baskı 2003 yılında kurulmuştur ,Matbaa ve baskı sektöründe Ankara da kurulan firmamız ambalaj baskıları ile başladığı üretim sürecine 2009 yılında dijital baskı sektörünün gelişmelerini ve daha çok kişisellerilmiş ürün taleplerinin artması nedeniyle yatırımlarını dijital kopyalama ve baskı makinelerine yönlendirmiştir.
 Amacımız müşterilerimizin istekleri doğrultusunda minimum sipariş sınırlaması olmadan yüksek kaliteli baskı ürünlerini uygun fiyatlarda sunmaktır.

Kullandığımız baskı ekipmanlarının tamamı ithal olup uzun ömürlü ve kaliteli baskı imkanı sağlamaktadır.

Uzun yıllardır baskı sektöründe deneyim kazanmış ekibimiz her yeni güne ilk günün heyecanı ile başlar ve her sipariş özenle hazırlanıp ambalajlandıktan sonra Türkiye'nin her noktasına kargo ile gönderilir.

Gerek tasarım gerekse üretim ekibimize alanında deneyimli yeni arkadaşlarımız sürekli olarak katılıyor.  Ekibimizin temel prensibi  müşteri memnuniyetini daima en üst düzeyde tutmaktır. Sizlerden gelecek her türlü eleştiri kendimizi geliştirmemiz için vazgeçilmez kaynaklardan biridir.

Peki Bizler Neler Yapıyoruz


Kişiye özel hediyeler,kişiselleştirilmiş baskı ürünleri,metal etiket ve isimlikler,toptan promosyon kupa bardaklar,ajanda,kalem gibi şirket ve kurumların promosyon ürünlerini toplu olarak basmaktayız.
şirketlerin ihtiyaçı olan ve kişilerin ihtiyacı olan tüm basılabilir ürünler üzerine logo ve isim yazarak ürünleri anlamlı ve özel kılmak birinci görevimiz
20 Yıllık Baskı sektörü deneyimizi sizlerle paylaşıyoruz yapılmayını yapmak olmaz denileni yapmak ve zor işlerin adamı olmak bizleri farklı kılmaktadır

Kişiye özel Hediyeler


Aklınıza gelen her türlü soruyu  info@matbaagram.com adresine yazarak veya telefon numaralarımızdan 0539 785 32 00 bize ulaşarak sorabilirsiniz.