Boyun Askı İpi

Boyun Askı İpi

Personel kimlik kartları  veya pvc kartlar çeşitli boyutlarda olduğu gibi isteğe bağlı olarak da farklı özelliklerde  olabilmektedir. Bazı firmalar personellerin kimlik kartlarını çipli olarak tercih ederken bazıları ise sadelikten yana tercih edebilir. İstenilen kimlik kartı hangi türde olursa olsun firmamız sizin için en doğrusunu ve en iyisini yapabilecektir. Personel kartlarının en önemli özelliği firmanız bünyesinde çalışan personelin tanıtılması  noktasındadır. Ancak bunun yanı sıra personel takibinin yapılması da bu noktada önemli bir konudur. Bir yazılımla denetlenen bu kimlik kartları sayesinde personellerinizin günlük çalışma hayatı içerisinde yaptığı her hareketi kontrol edebilirsiniz. İşe geliş gidiş saatleri, mesai saatleri vs. gibi konularda size ihtiyacınız olabilecek her türlü konuda yardım sağlayabilecektir. 

Personel kimlik kartları sayesinde personelinizin dağılımını da doğru bir şekilde organize edebilirsiniz. Genelde kalabalık işyerlerinde bu sistem uygulanmakla birlikte isterseniz daha küçük olan personel sayınızda da tercih edebilirsiniz. Personel kimlik kartları sayesinde müşterilerinizle olan ilişkilerinizde de daha sağlıklı bir iletişim kurmanızı sağlamış olursunuz. İşiniz ne olursa olsun çalışanlarınızla müşterileriniz arasındaki iletişim kuvvetli olması çok önemlidir. Personel kimlik kartı sayesinde müşterileriniz kiminle muhatap olacağını bildiğinden dolayı bu onda bir güven oluşturacaktır.  
Güvenlik açısından son derece önemli olan bu pvc  kartları matbaagram.com  üzerinde tasarlayıp
örnek baskısınız alıp siparişinizi verebilirsiniz , satışını gerçekleştirmiş olduğumuz personel kimlik kartlarında da istediğiniz teknik özellikleri tercih edebilirsiniz. Baskı makinelerimiz bu konuda size en doğru çözümleri sunabileceği gibi kaliteli bir baskı yapacaktır. İstenen tasarım ve tek tek personelin isim ve fotoğraflarının oldugu bu pvc kartlar kişiselleştirilebilmektedir.  Personel kimlik kartlarında kurumunuzun ya da firmanızın istediği renkler tercih edilebilir. Özellikle de firmanıza ait olan logo renkleriniz varsa bu durumda tercihinizi de ona göre şekillendirebilirsiniz. Baskı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirilerek sizin için uygun olan kimliğinizin de basımına geçilecektir.

Göster:
Sırala: