Metal Yaka Kartı

Metal Yaka Kartı

Metal yaka isimlikleri

İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürdürüyorsa bu durumda personel ve müşterileriniz arasındaki iletişimin daha güçlü olabilmesi için personelinize metal yaka kartı takmak durumundasınız. Bu aynı zamanda firmanızın disiplinli ve bir şekilde çalıştığını gösteren en önemli objedir. Bu kartların amaçları çok farklı olacağından dolayı firmanıza aynı zamanda zengin bir görüntü kazandıracak ve sürekli olarak görülmesinden dolayı da akılda kalıcı yer edecektir. Metal yaka kartı basımı yapılırken tampon ve serigraf veya süblimasyon baskı özelliğinde yapılabilir. İstediğiniz renk ve tonlamalarda hazırlanabileceğinizden dolayı firmanızın bu sayede bilinirliğini de artırmış olursunuz. Metal yaka kartının üzerine ister personelinizin adını soyadını yazarsınız isterseniz de unvanının yazılmasını tercih edebilirsiniz. Yapılan araştırmalar özellikle de halka hizmet veren alanlarda kullanılan yaka kartları sayesinde markanın daha güvenilir olarak değerlendirildiğini gösteriyor.

Metal yaka kartı üzerine isterseniz logonuzu da ekletebilirsiniz buda fark edilebilirlik noktasında oldukça önemlidir. Firma çalışanlarınız için tercih edeceğiniz bu kartlarla birlikte kurumsallığınız çok daha fazla öne çıkacaktır.  
Metal Yaka Kartı Nedir?
Siz değerli müşterilerimiz tarafından talep edilen metal yaka kartlarında tasarım isteğe bağlı olarak gerçekleştirilebilir. İster iğneli isterseniz mıknatıslı olarak tasarlanabilir hangisini seçerseniz seçin kullanımı uzun süreli olacaktır ve yalnızca kullanım hakkı sizde olacağınızdan dolayı kaliteli bir şekilde dizayn edilecektir. Kartın ön ve üst bölümünde şirketinizin bilgisi bulunurken altında ise çalışanın ismi ya da unvanı olabilir. Ancak görünen bölüm kesinlikle markanızın en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayacaktır. Metal yaka kartlarında sorulan sorulardan biride sık personel değiştirmeler durumunda ancak biz sizin için bunu da daha maliyetsiz hale getirdik ve istenildiği zaman personelinizin isminin değişimi de yine sizin tarafınızdan kolaylıkla yapılabilmektedir.

Metal yaka kartı Ankara

Metal yaka isimliği fiyatları

Göster:
Sırala:
Metal Yaka İsmliği   İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürdür&..
20,00TL
Metal yaka isimlikleri   İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürd&uum..
20,00TL
  Metal yaka isimlikleri   İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini s&u..
20,00TL
İsimlik Çeşitleri Metal Yaka İsimliklerinizi klikler,kuaförler,güzellik merkezle..
20,00TL
Metal yaka kartları kişiye ve firmaya özel baskılı metal yaka isimlikleri ..
20,00TL
Metal yaka isimlikleri   İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürd&uum..
20,00TL
Metal yaka isimlikleri   İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürd&uum..
20,00TL
Yaka İsimlikleri İşletmeniz halka açık bir alanda işleyişini sürdürüyorsa b..
20,00TL
Metal yaka isimliği  personel yaka kartları uzun ömürlüdür metal yaka..
20,00TL
Personel yaka kartları metal isimlikleri matbaagram.com üzerinden online olarak kendiniz tas..
20,00TL
  Metal yaka kartları online matbaagram.com'da   Firmanızın Kurumsallığında &..
20,00TL
personel metal ve mıknatıslı yaka kartları İster bir adet ister toptan isimlikler sitemiz üz..
20,00TL